Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
ProjektyWycieczki

Akademia Nadwiślańska – klasa VIc turystycznie

W minioną sobotę klasa VIc rozpoczęła inauguracyjnym rajdem – udział w projekcie edukacyjnym „Akademia Nadwiślańska”. Dzieci i młodzież z warszawskich szkół, pod patronatem Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego, będą poznawać najciekawsze przyrodniczo obszary chronione miasta i okolic. Żywe lekcje przyrody i geografii przyjmą formę rajdów terenowych, gier miejskich czy spacerów z przewodnikiem. Ponadto dla uczestników projektu przewidziane są konkursy plastyczne i multimedialne. Najbardziej aktywne placówki na zakończenie akademii otrzymają specjalne certyfikaty i puchary.

Zapraszamy do fotorelacji z pierwszej imprezy turystycznej ,,Rajd Ławice Kiełpińskie”.

Skip to content