Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaWydarzenia

Zaproszenie na Warszawskie Dni Otwarte Doradztwa Zawodowego

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy uczniów klas VIII na Warszawskie Dni Otwarte Doradztwa Zawodowego w Ogrodzie Zimowym w Pałacu Młodzieży w dniach 23-24 II 2019 oraz 30-31 III 2019 r. Więcej informacji poniżej.

[su_quote class=”quote-justified” cite=”Biuro Edukacji” url=”http://www.edukacja.warszawa.pl/ksztalcenie-zawodowe/doradztwo-zawodowe/aktualnosci/21350-warszawskie-dni-otwarte-doradztwa”]Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy oraz doradcy zawodowi Centrum Rozwoju Doradztwa Zawodowego WCIES serdecznie zapraszają Uczniów klas VIII szkół podstawowych oraz III klas gimnazjum wraz z Rodzicami na indywidualne konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego w ramach Warszawskich Dni Otwartych Doradztwa Zawodowego. Doradcy zawodowi zapraszają w dniach 23 lutego 2019 r. (sobota) oraz 24 lutego 2019 roku (niedziela) w godzinach od 10.00 do 15.00 do Ogrodu Zimowego Pałacu Młodzieży (wejście głowne od ul. Świętokrzyskiej). Nie obowiazują wcześniejsze zapisy.[/su_quote]

Skip to content