Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Fundacja STEFANKAOgłoszeniaProjekty

DO PRZODU – dołącz do klubu dla dziewczyn, które chcą rządzić światem!

Już 23 marca startujemy z klubem “DO PRZODU” dla dziewczyn z klas 7 i 8, które lubią brać sprawy w swoje ręce. Będzie o pewności siebie, wierze we własne możliwości, odwadze i uporze w dążeniu do celu. Ale także o przyjaźni, dobrych radach i o tym, że aby dopiąć swego, czasem trzeba kilka razy się przewrócić.

Spotkania poprowadzi Karolina Andrian, prezeska fundacji Stefanka; współwłaścicielka firmy Femmeritum, zajmującej się wdrażaniem rozwiązań ułatwiających pogodzenie pracy i życia osobistego; redaktorka cyklu “Siła kobiet” w magazynie Personel i Zarządzanie. Mama trójki dziewczyn, pasjonatka sportu, aktywistka z powołania, wierząca, że edukacja oraz partnerstwo kobiet i mężczyzn są kluczem do lepszej przyszłości.

Inicjatywę wspiera pani dyrektor Krystyna Jakubowska, która każdego dnia udowadnia, że w kobietach drzemie potężna siła do działania.

Spotkania klubu będą odbywały się w soboty w godz. 17.00 – 19.00 w naszej szkole. Terminy spotkań: 23 marca, 27 kwietnia, 18 maja, 22 czerwca.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, napisz e-mail do: karolina.andrian@gmail.com o tym, dlaczego chcesz zostać członkiem tego klubu. Spotkania są bezpłatne!

Skip to content