Nauczyciel na medal 2018 – głosowanie

[AKTUALIZACJA 4.11] Pojawiły się trzy nowe nominacje. Zachęcamy do głosowania!

Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego bierze udział w plebiscycie “Nauczyciel na medal 2018” pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Celem akcji jest nagrodzenie najbardziej charyzmatycznych i kreatywnych nauczycieli, takich, którzy nie tylko doskonale przekazują wiedzę, lecz także mają umiejętność nawiązywania relacji z uczniami, cieszą się sympatią, autorytetem i szacunkiem. Chodzi o nauczycieli z pasją, którzy zjednują sobie uczniów i ich rodziców cierpliwością i serdecznością, takich, którzy są dobrymi wychowawcami.

Serdecznie zachęcamy nauczycieli, rodziców i uczniów do nominowania nauczycieli naszej szkoły i głosowania na swoich faworytów! Zgłaszać kandydatów można do 31 października, zaś głosowanie będzie trwać do środy, 21 listopada br. do godz. 20. Nauczyciel, który otrzyma najwięcej głosów zdobędzie medal i awans do miejskiego finału plebiscytu.

Kategorie i nominowani dotychczas nauczyciele z naszej szkoły:

Lista nominowanych nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej w dzielnicy Praga-Południe

Lista nominowanych nauczycieli klas 4-8 w dzielnicy Praga-Południe

Aby zagłosować, należy wysłać SMS-a o treści podanej przy nazwisku danego kandydata (koszt SMS-a 2,46 z VAT). Jeśli kolejni kandydaci zostaną przez Państwa zgłoszeni, dodamy ich do listy powyżej.

Szczegółowe informacje na temat nominowania nauczycieli i głosowania na nich, jak również kolejnych etapów konkursu oraz nagród przewidzianych dla najlepszych nauczycieli można znaleźć tutaj. Życzymy wszystkim nominowanym powodzenia!

Skip to content