Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
KonkursyOgłoszenia

Szkolny konkurs ,,Śniadaniówka doda Ci zdrówka”

W związku z tygodniem promocji zdrowego żywienia w naszej szkole, zapraszamy wszystkich uczniów klas 4-8 do udziału w konkursie przyrodniczym ,,Śniadaniówka doda Ci zdrówka”.

Konkurs polega na przygotowaniu pysznego i zdrowego śniadania do szkoły. Własny zestaw śniadaniowy należy przynieść w pojemniku powszechnie nazywanym ,,śniadaniówką” . Do lunchboxa należy dołączyć etykietę (karta zawierająca opis użytych produktów spożywczych).

Swoją śniadaniówkę chętni uczniowie przynoszą do szkoły w dniu 22 listopada 2023, na drugą lekcję godz. 8.55 – 9.40 . Uczestnicy konkursu będą zwolnieni z lekcji w tym czasie.

Śniadaniówkę dostarczamy na stoliki rozstawione na korytarzu I piętra w szkole, gdzie wszyscy uczestnicy konkursu będą prezentować swoje prace.

WAŻNE

Aby wziąć udział w konkursie koniecznie zgłoś się do nauczycieli biologii i przyrody (Pani Żanety, Pani Grażyny, Pana Macieja), celem zapisu. Osoby zgłaszające się muszą dostarczyć zgodę od rodziców na udział w konkursie do 17.11.2023.

Link do REGULAMINU konkursu i zgody do wydruku poniżej:

https://docs.google.com/document/d/1i1FptWoQIMp1TcdcY3gJlNC1qc2LtVDo/edit?usp=sharing&ouid=118406115718550725527&rtpof=true&sd=true


Przygotowanie konkursu
Nauczyciele Zespołu Przyrodniczego

Skip to content