II Ogólnopolski Konkurs Językowo-plastyczny „Idiom…ink”

Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów klas 4-8 do udziału w konkursie językowo-plastycznym “Idiom…ink” organizowanym przez Zespół Szkół w Kępicach. Polega on na zilustrowaniu dowolnego angielskiego idiomu w dosłowny sposób (np. It’s raining cats and dogs – rysujemy spadające z nieba psy i koty). Prosimy o umieszczenie na odwrocie pracy następujących informacji: imię, nazwisko, wiek, klasa, szkoła, adres szkoły, telefon do szkoły, imię i nazwisko opiekuna (nauczyciela angielskiego). PRACE NIE POSIADAJĄCE TYCH INFORMACJI MOGĄ ZOSTAĆ ODRZUCONE! Gotowe prace konkursowe przekazujemy nauczycielom angielskiego. Sporządzimy z nich naszą klasową galerię, a oryginały wyślemy pocztą do szkoły organizującej konkurs. Regulamin konkursu, opisujący szczegółowe wymagania, oraz galerię prac z I edycji konkursu (w celu znalezienia inspiracji) zamieszczamy poniżej.

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Skip to content