Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Konkursy

Konkurs Picture Dictionary – Spring Edition!

AKTUALIZACJA: Termin oddawania prac został przedłużony do 13 kwietnia!

Dwa lata temu zorganizowaliśmy pierwszą edycję konkursu “Picture Dictionary”. Otrzymaliśmy wiele wspaniałych prac! W tym roku konkurs powraca, ale postanowiliśmy nadać mu wiosenny charakter. Zadanie polega na stworzeniu pracy plastycznej obrazującej znaczenie wybranego słowa w języku angielskim. Na przykład słowo „grass” przedstawimy za pomocą trawy w kształcie liter. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem poniżej i wzięcia udziału w konkursie! Umieszczamy też galerię prac z pierwszej edycji – być może posłużą jako inspiracja?

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Skip to content