Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Lato w Mieście

Lato w Mieście 2018 – ramowy plan pracy

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice! W poniedziałek 25.06.2018 rusza akcja „Lato w Mieście 2018”. Ramowy plan pracy znajdą Państwo poniżej, może on ulec zmianie, o czym na bieżąco będą informowali wychowawcy poszczególnych grup.

W związku z zmianą przepisów RODO o przydziale dzieci do grup zostaną Państwo indywidualnie poinformowani pierwszego dnia akcji. Taka sama zasada obowiązywać będzie dzieci, które dołączą w poszczególnych turnusach, pierwszego dnia każdego turnusu.

Proszę na czas akcji, aby dzieci były ubrane zgodnie z warunkami atmosferycznymi i zaplanowaną aktywnością. Każdy uczestnik akcji proszony jest o nakrycie głowy i odpowiednią ilość picia. W dniu wyjścia na basen przypominam o spakowaniu odpowiednio; czepka, ręcznika, klapek.

Koordynator “Lata w Mieście” Jolanta Majchrzyk

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Skip to content