Lato w Mieście 2021 – komunikat

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że Miasto Stołeczne Warszawa przygotowuje się do Warszawskiej Akcji “Lato w Mieście” 2021, jednakże z uwagi na  brak zasad organizacji półkolonii oraz wytycznych Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego, związanych między innymi z rygorem sanitarnym w placówkach, wiekiem uczestników, liczebnością grup, nie jesteśmy w stanie rozpocząć rekrutacji. Po  otrzymaniu powyższych informacji niezwłocznie rozpoczniemy zapisy.

Jednocześnie informujemy, że wykaz szkół i placówek  biorących udział w ww. Akcji dostępny jest na stronie Elektronicznego systemu zgłoszeń do Warszawskiej Akcji „Lato w mieście”: https://warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl/vacatio-parents/main.action

Skip to content