Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
SportŻycie szkoły

Dzieciaki do Rakiet – eliminacje 2018

W poniedziałkowe słoneczne przedpołudnie zostały przeprowadzone wewnętrzne eliminacje w ramach programu ,,Dzieciaki do Rakiet”. W sportowej rywalizacji, udział wzięli wybrani uczniowie z klas II – IV. Drużyny czteroosobowe startowały w kilku konkurencjach sprawnościowych oraz paratenisowych. Finalne gry w tenisa wyłoniły ostatecznych zwycięzców. Uczniowie byli bardzo zaangażowani, a na zawodach panowała radosna atmosfera i rywalizacja w duchu fair play. Na zakończenie wszyscy zawodnicy otrzymali z rąk Pani Dyrektor Krystyny Jakubowskiej pamiątkowe medale. Już niebawem kilkoro reprezentantów szkoły pojedzie na zawody zewnętrzne – Region Warszawski.
Zapraszamy do galerii podsumowującej przebieg imprezy oraz do obejrzenia relacji filmowej! 😉
M.P., M.W.

Skip to content