Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Samorząd UczniowskiŻycie szkoły

Mikołajki 2021 – Propozycje SU

W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami Samorząd Uczniowski, zachęca wszystkie klasy do przeprowadzenia poniższych aktywności:

1. Zrobienie jakiegoś super mikołajkowego klasowego zdjęcia (o tematyce świąt i żeby byli uczniowie na zdjęciu). Wysyłanie fotografii na adres ICharkiewicz@eduwarszawa.pl. Klasa najlepszego zdjęcia będzie nagrodzona. Zdjęcie wysyłamy w terminie od 6 do 10 grudnia.

2. Zachęcamy do losowania i kupowania sobie nawzajem w klasie drobnych prezentów (można zrobić konkursowe zdjęcie z tej akcji)

3. Zachęcamy do noszenia czapeczek 6 grudnia

4. 21 grudnia (wtorek) odbędzie się Słodki Kiermasz Świąteczny. Prosimy, aby każda klasa przyniosła 21 grudnia po 2 ciasta.  Ciasta będą pokrojone, popakowane i gotowe do sprzedaży po 3zł. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na jakiś cel szkolny.

 

Samorząd Uczniowski & Ilona Charkiewicz-Waśko

Skip to content