Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Sukcesy

Sukces wokalny Bartka i Witka!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy o wielkim sukcesie naszych dwóch utalentowanych uczniów, Bartka Stawarza z 4c i Witka Maciaka z 5b, którzy dnia 6 grudnia 2017 r. wzięli udział w 15. edycji konkursu wokalnego “Co nam w duszy gra”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 389. Bartek wykonał utwór “Can you feel the love tonight”, zdobywając GRAND PRIX w konkursie, zaś Witek zaśpiewał piosenkę “White Christmas”, uzyskując za swój występ tytuł laureata. Dnia 9 lutego 2018 r. chłopcy zaprezentowali te utwory raz jeszcze podczas gali z wręczeniem nagród. Serdecznie gratulujemy wspaniałych osiągnięć i życzymy kolejnych!

Obaj chłopcy zaśpiewali powyższe utwory także na naszym koncercie noworocznym, który można obejrzeć na naszym kanale YouTube.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”2″ sortorder=”62,61,60,59″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”4″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

Skip to content