Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Ogłoszenia

Nowa strona szkoły!

Drodzy rodzice, nauczyciele, uczniowie! Z wielką przyjemnością przedstawiamy wam nową, odświeżoną wersję strony internetowej Szkoły Podstawowej nr 143 im. Stefana Starzyńskiego. Chcieliśmy, by stała się ona bardziej przyjazna, kolorowa i zachęcała do częstszych odwiedzin! Ponadto nasza strona dostosowuje się do rozmiaru ekranu, więc można z niej korzystać także na tabletach i telefonach. Zachęcamy do jej przeglądania w poszukiwaniu przydatnych i wartych uwagi informacji. Na górze strony znajdziecie menu z wszystkimi stronami, zaś na stronie głównej będą się pojawiać ogłoszenia, wiadomości i inne ważne informacje podzielone na czytelne kategorie. Niektóre podstrony wymagają jeszcze podszlifowania (głównie pod kątem uzupełnienia brakujących zdjęć lub plików), ale to kwestia kilku dni. Mamy nadzieję, że zaglądanie na naszą stronę będzie teraz jeszcze przyjemniejsze! Jeśli macie jakieś uwagi lub sugestie dotyczące wyglądu lub treści strony, prosimy pisać je na adres p.maj@sp143.waw.pl.

Skip to content