Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
SportSukcesy

Złota piłka dla Nas ;-)

W rozegranych zawodach dzielnicowych w piłce nożnej w kategorii ,,młodzież ” w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży nasi chłopcy spisali się na medal, a konkretnie na złoty medal🙂 W przekonywującym stylu pozostawili w tyle całą konkurencję wygrywając 5 meczów i jeden remisując. W meczu finałowym zwyciężyli 3:0 z SP 312 i jako mistrz dzielnicy uzyskali awans do rozgrywek warszawskich.
Skład drużyny:
  • Bramkarz: Jan Komendecki
  • Obrońcy: Aleksander Marciniak, Kuba Dawejnis
  • Pomocnicy: Michał Robak, Jan Ziemacki, Szymon Pyra, Benek Czerwiński, Antoni Rosiński
  • Napastnicy: Filip Kołodziejski, Mateusz Wcisło
Trener: Marek Pyra
Nowe stroje ufundowała Rada Rodziców. Dziękujemy!
Skip to content