SportSukcesy

Wielki sukces naszych lekkoatletów na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży!

W piątek, 15 maja 2026 roku, Stadion Podskarbińska w Warszawie stał się areną zaciętej rywalizacji młodych lekkoatletów. Podczas tegorocznych zawodów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży nasza reprezentacja wywalczyła aż 5 medali w różnych dyscyplinach. Oto jak wyglądają szczegółowe wyniki:

🥇 Złote medale:

  • Piotr Przeździecki  – bieg na 600 m
  • Kacper Czerny – bieg na 300 m

🥈 Srebrne medale:

  • Tymon Ruciński, Nikodem Siemieniuk, Kacper Czerny, Piotr Przeździecki – Sztafeta 4×100 m
  • Adela Gołębiowska – skok w dal

🥉 Brązowe medale:

  • Zofia Zychalak – bieg na 200 m

Wielkie gratulacje!

Dziękujemy zawodnikom za serce zostawione na bieżni. Stadion Podskarbińska po raz kolejny okazał się dla nas szczęśliwy. Czekamy na kolejne starty! 💥💪