Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
SportSukcesyWydarzenia

Mundial klas 4

W miniony piątek, 7 czerwca, na boisku szkolnym rozegrał się prawdziwy piłkarski mundial! Czwartoklasiści zmierzyli się ze sobą w zaciekłych meczach, wykazując się ogromną determinacją i sportowym duchem. Po zaciętej walce podium wygląda następująco:

  1. miejsce: klasa 4a
  2. miejsce: klasa 4c
  3. miejsce: klasa 4b

Niekwestionowanym bohaterem turnieju został Kuba Serkowski z klasy 4a, który zachwycił wszystkich swoimi celnymi strzałami do bramki. Wszystkie drużyny otrzymały zasłużone nagrody w postaci piłek, ufundowanych przez Radę Rodziców. Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom turnieju! Wasza pasja i zaangażowanie stworzyły niezapomniane sportowe widowisko. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia, które zamieszczamy poniżej. Brawo, czwartoklasiści!

Skip to content