Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaWydarzeniaŻycie szkoły

Sprawdź się w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia!

7 października 2022 roku obchodzimy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Tego dnia każdy kto zechce może sprawdzić swoje umiejętności w zakresie mnożenia i dzielenia i zdobyć odznakę EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA. Zapraszamy na trzech długich przerwach do naszych stanowisk z LOGO:
– W bibliotece
– Na korytarzu na parterze
– Na korytarzu na I piętrze
W jaki sposób zostać EKSPERTEM TABLICZKI MNOŻENIA:
1. Odbierz „OBIEGÓWKĘ” w sali nr 28 lub 29 i podpisz ją swoim imieniem i nazwiskiem oraz klasą.
2. Przejdź przez wszystkie wymienione stanowiska z logo. Na każdym stanowisku wylosuj 3 karteczki z działaniami i rozwiąż je.
– Będziesz miał na to 4 minuty.
– Jeśli zrobisz błędy, to możesz spróbować swoich sił jeszcze raz na następnej przerwie lub poproś o nowe karteczki (za każdy popełniony błąd trzeba wykonać działania na dwóch nowych karteczkach).
3. Wykonaj zadania na wszystkich stanowiskach i zbierz stemple na „OBIEGÓWCE” – dowody na wykonanie zadań.
4. Pokaż „OBIEGÓWKĘ” swojemu nauczycielowi matematyki – na pewno Cię nagrodzi!