Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
WolontariatŻycie szkoły

„Klasa pod chmurką” znowu w użyciu dzięki wolontariuszom Citi Handlowy

Tuż przed czerwcową przerwą świąteczną, wolontariusze pomogli odnowić wyposażenie „klasy pod chmurką” w naszej  szkole. Wymienili stare deski na nowe, wyszlifowali i pomalowali na nowo te, które nadawały się jeszcze do wykorzystania. Do tego zbudowali dwie dodatkowe ławki, dzięki czemu miejsca „w klasie” wystarczy teraz dla wszystkich dzieci.

Wolontariusze Citi w Polsce co roku angażują się w projekty na rzecz społeczności. Podczas tegorocznego Dnia Citi dla Społeczności zrealizowali między innymi projekt dla naszej szkoły. Inne to zbiórki krwi, remonty w domach dziecka i samotnej matki czy przygotowanie paczek dla potrzebujących.

Dziękujemy za inicjatywę rodzicom z klasy 6b
Panu Krzysztofowi Smulowi i Pani Magdzie Ramos-Smul

Skip to content