Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
WycieczkiŻycie szkoły

1a i 3c – Zielona Szkoła 2024

Klasa 1a i 3c były na fantastycznej Zielonej Szkole w Stegnie. Dzieci były tropicielami tajemnic Pomorza. Uczestniczyły w grze fotoreporterskiej, rozpoznawały teren, robiły stroje, biżuterię, maski i wykazywały się kreatywnością. Niesamowitą przygodę przeżyły w DINOPARKU w Malborku, poznały tam różne historie dinozaurów i smoków, skorzystały z atrakcji i były w kinie 5D. Miały też warsztaty bursztynowe i lepienie w glinie. Poznały ekosystem roślin, zwierząt, morza i wydm. Spróbowały sił w różnorodnych dyscyplinach sportowych. Niesamowitym przeżyciem dla nich było nocne szukanie bursztynów z latarkami. Dodatkowo wzmocniły swoje pozytywne relacje w grupie. Każde dziecko wyjechało z nowymi umiejętnościami, a przede wszystkim z pozytywnymi wrażeniami, które zaprocentują na przyszłość.

Nauczycielki, które podjęły się organizacji i opieki nad dziećmi to:
Teresa Makowska
Grażyna Winiarz
Katarzyna Kujda
Marta Gralewska

Skip to content