Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
WydarzeniaŻycie szkoły

7 października obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Tego dnia KAŻDY, kto zechciał, mógł sprawdzić swoje umiejętności w zakresie mnożenia i dzielenia i zdobyć odznakę EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA. Nasi EGZAMINATORZY – Uczniowie Klas Ósmych, którzy tabliczkę mnożenia mają w jednym palcu, rozstawili swoje stanowiska w różnych miejscach szkoły, by każdy bez problemu mógł sprawdzić swoje możliwości…

Mimo remontu na terenie szkoły i panującego w czasie przerw gwaru, nasza akcja przebiegła bez zakłóceń, z uśmiechem na twarzach i w skupieniu. Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wykonali zadania bezbłędnie – w poniedziałek nauczyciele matematyki wręczą tym Uczniom CERTYFIKATY EKSPERTA TABLICZKI MNOŻENIA.

Organizatorami tegorocznego Dnia Tabliczki Mnożenia byli: p. Tomasz Plenzner, p., Anna Pawłowska oraz p. Margaryta Orzechowska. Dziękujemy p. Maćkowi Wroniszewskiemu za uwiecznienie naszej akcji na zdjęciach. 😊

Skip to content