Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
SportWydarzeniaŻycie szkoły

Mundial klas 6

Dnia 22 maja 2024r. odbył się w naszej szkole turniej piłki nożnej na poziomie klas szóstych. Słoneczna aura, emocje sięgające zenitu były zwiastunem niesamowitej gry. Zaangażowanie, motywacja, zwarte szeregi, dotyczyły nie tylko reprezentacji klas, ale wszystkich oglądających to piłkarskie święto w SP143. Wszystkie mecze obfitowały w niesamowite zwroty akcji, dryblingi i starzały napastników oraz wspaniałe parady bramkarskie. Ostatecznie turniej wyłonił następującą klasyfikację:

I miejsce  – klasa 6b

II miejsce – klasa 6a

II miejsce – klasa 6c

Nagrodę dla najlepszego piłkarza odebrał Kacper Czerny z klasy 6b

Porządku na boisku pilnowała para sędziów:
Andrzej Adamowicz & Aleksander Molak

Nagrody ufundowała: Rada Rodziców

Organizacja imprezy, komentarz live, przewodniczący zespołu sędziowskiego 🙂
Marek Pyra

Skip to content