Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
WydarzeniaŻycie szkoły

Spotkanie absolwentów

Niedawno odbyło się spotkanie absolwentów, którzy, jako uczniowie klasy 8B, ukończyli Szkołę Podstawową nr 143 w roku 1995. Poniżej zamieszczamy ich list do Pani Dyrektor oraz zdjęcia ze wspomnianego spotkania. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za miłe słowa o naszej szkole i życzymy kolejnych udanych spotkań pełnych wspomnień!

Szanowna Pani Dyrektor,
My, absolwenci Szkoły Podstawowej nr 143 im. Stefana Starzyńskiego, uczniowie klas 1-8 “B”, w latach 1987-1995, pragniemy złożyć serdeczne pozdrowienia dla Pani, wszystkich Pracowników szkoły oraz obecnych Uczniów naszej ukochanej “podstawówki”. Wyrośliśmy na mądrych i porządnych ludzi, zawdzięczamy to rodzicom, ale w dużym stopniu również Wychowawcom tej szkoły. Nasz wielki patron, Stefan Starzyński, byłby dumny, gdyby zobaczył obecną Warszawę, szkołę swojego imienia oraz Uczniów i Wychowanków, którzy tworzą i będą kształtować przyszłość naszego miasta i Państwa. W załączeniu przekazujemy zdjęcia z naszego spotkania, po 29 latach od ukończenia szkoły. Mamy nadzieję na szczęśliwe spotkanie za rok, aby uczcić okrągłą rocznicę opuszczenia naszej wspaniałej placówki. Z okazji spotkania po latach, utwierdziliśmy się w przekonaniu, jak wiele zawdzięczamy SP 143, jej Nauczycielom, atmosferze i wszystkim Koleżankom i Kolegom ze szkolnych ławek. Życzymy dużo zdrowia i radości z prowadzenia SP 143!
Wdzięczni Absolwenci

Skip to content