Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Prace uczniówProjekty

Saska Expo 2024 w klasach 7

W kwietniowej aurze, uczniowie klas siódmych przystąpili do finalizacji projektu edukacyjnego z zakresu geografii gospodarczej. ,,Saska Expo” to zadanie, w którym uczniowie wczuwali się w rolę przedstawicieli handlowych polskich firm. Grupy robocze, musiałby przygotować podstawowe dane informacyjne o swojej firmie, ofertę produktową i ciekawostki dotyczące ich marki. Finalnie, na lekcjach, każdy zespół prezentował swoją firmę na wzór stoiska demonstracyjnego podczas targów tematycznych. Uczniowie dobierali branże wedle swoich zainteresowań czy dostępności do materiałów promocyjnych. Przy okazji swoich wystąpień, poznawali różnorodność polskich firm jak również ćwiczyli swoje umiejętności krasomówcze. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

Skip to content