Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaRekrutacja

Szkoła… dinozaurów?

Nasza szkoła ma 78 lat – to prawdziwy DINOZAUR wśród szkół. Od tego czasu zmieniamy się i doskonalimy, bo tylko gotowość i adaptacja do zmian zapewnia rozwój. Temat dinozaurów wykorzystaliśmy w tym roku podczas Dnia Otwartego. Wszystkim, którzy nie mogli do nas dotrzeć tego dnia, naszym naśladowcom, a także tym, którym zebranie się podobało, dedykujemy i udostępniamy prezentację oraz film. Wykorzystując miniony Dzień Dinozaurów (26 lutego) zabawiliśmy się w stworzenie humorystycznej narracji o tym, jak rozwijała się edukacja w swoich początkach. W sprawie Oskarów w tym roku jest już za późno, jednak są jeszcze inne festiwale…

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Pobierz

Skip to content