Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaWydarzeniaŻycie szkoły

Poke-spotkania

Witajcie Poke-trenerzy!
Po zebraniu wszystkich informacji oraz Waszych sugestii, spotkania Pokemon Go zostaną podzielone na dwie grupy:
1. Akademia – nauka jak zostać jednym z najlepszych. Dla obecnych gwarantuję dostęp do materiałów takich jak kalkulatory statystyk Pokemonów i ataków. Poza tym zapewniam również rady i omówienia z wykorzystywaniem swojego doświadczenia. W ramach dyskusji poruszane będą tematy takie jak składanie trójek (Go Battle League), składanie szóstek (turnieje), czy rozkładanie mety (najlepszych pokemonów) na części i szukanie tzw. anty-mety czyli tego co ją pokonuje.
2. Turnieje – czysta zabawa. System szwajcarski przy wykorzystaniu zasad międzynarodowej grupy The Silph Arena i zmieniających się zasadach doboru Pokemonów.

  • 16 X g. 16:00 – Akademia
  • 30 X g. 16:00 – turniej
  • 13 XI g. 16:00 – Akademia
  • 27 XI g. 16:00 – turniej
  • 11 XII g. 16:00 – Akademia
  • 18 XII g. 16:00 – turniej
  • 15 I g. 16:00 – Akademia + turniej

Zbiórki przy sali 25 (słuchawkowa). Czas turnieju to zwykle 2/3 godziny (w zależności od ilości chętnych), czas szkoleń zwykle max 2 godziny – w zależności od poruszanych zagadnień czy pokazywanych materiałów.

Na turniejach będzie można zdobyć nagrody oraz prestiż, na szkoleniach – umiejętności i pokemony żeby pokonywać nieobecnych. W skład nagród wchodzić będą rzeczy takie jak Pokemony Shiny, Meltan Boxy, drobne pamiątki (przypinki albo naklejki), inne drobne nagrody rzeczowe. Niektóre z nich będą gwarantowane dla wszystkich obecnych!

Tomasz Plenzner
nauczyciel matematyki

Skip to content