Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Prace uczniówProjektyŻycie szkoły

Gdzie mieszkają Yeti?

Witamy w Galerii Wyobraźni, gdzie uczniowie i uczennice klas czwartych podjęli się fascynującej przygody odkrywania miejsc, w których mieszkają tajemnicze stworzenia. Tematem lekcji plastyki było „Gdzie mieszkają Yeti”. Prace są efektem inspiracji i kreatywności uczniów i uczennic z klas czwartych, którzy używając różnorodnych materiałów, przenoszą nas w niezwykłe światy wyobraźni.

Prace emanują indywidualnością i pomysłowością każdego ucznia, ukazując różnorodność interpretacji tematu. W miękkich fakturach, zimnych kolorach i niepowtarzalnych kształtach można zobaczyć odzwierciedlenie dziecięcej wyobraźni, gdzie spotykają się rzeczywistość i fantazja.

Prezentowane prace przenoszą nas w krainę baśni, gdzie góry otulone śniegiem skrywają sekrety Yeti. Zachęcamy do odkrycia z nami  dziecięcego świata marzeń, który ożywa w kolorach, formach i detalach każdej pracy.

Skip to content