Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Ogłoszenia

Wesołych Świąt!

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy oraz wszyscy członkowie naszej wspaniałej społeczności szkolnej!

Święta Bożego Narodzenia to czas magii, radości i wspólnego przeżywania chwil szczęścia. Niech te świąteczne dni przyniosą Wam spokój, ciepło rodzinnego ogniska oraz mnóstwo uśmiechu na twarzach.

Wszystkim uczniom i rodzicom życzymy zasłużonego wypoczynku, chwil zapomnienia o szkolnych obowiązkach i czasu spędzonego w gronie najbliższych. Niech ferie zimowe niosą ze sobą beztroską atmosferę i wiele niezapomnianych przygód.

Nauczycielom składamy serdeczne podziękowania za trud włożony w rozwijanie naszych umiejętności oraz zaangażowanie w kształtowanie naszych charakterów. Niech te święta będą dla Was czasem zasłużonego odpoczynku i radości z owoców Waszej pracy.

Wszystkim pracownikom szkoły dziękujemy za codzienny trud i zaangażowanie, które sprawiają, że nasza placówka jest wyjątkowym miejscem nauki i rozwoju.

Niech te Święta będą okazją do refleksji nad minionym rokiem, do dzielenia się radością z innymi oraz do budowania silnych więzi społeczności szkolnej. Życzymy Wam zdrowia, spokoju i mnóstwa pozytywnych chwil w nadchodzącym Nowym Roku.

Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku! 🎄🌟

Dyrekcja i grono pedagogiczne SP143

Skip to content