Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
SportSukcesy

Sukcesy naszych uczennic w cheerleadingu!

W sobotę 18.11 w Chęcinach w Centrum Kultury i Sportu odbył się czwarty, ostatni już turniej Pucharu Polski w Cheerleadingu Sportowym, z którego nasze uczennice wróciły z kolejnymi sukcesami – zarówno indywidualnymi, jak i drużynowymi. Marianna Sobczak z klasy 8b wywalczyła srebrny medal i 2 miejsce w kategorii Cheer AKRO SOLO Kobiety Junior Młodszy L3.

Marianna wraz z Anią Matosek i Weroniką Popłońską z klasy 7a drużynowo w kategorii POM DANCE PREMIER MINI DRUŻYNA – JUNIOR MŁODSZY wywalczyły też brązowy medal, zajmując 3 miejsce. Puchar Polski to cykl 4 turniejów w ciągu roku pod patronatem Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w kolejnym sezonie startowym w roku 2024!!

Skip to content