Uroczystość ślubowania klas pierwszych – relacja

Z dumą pragniemy podzielić się z Państwem wyjątkowymi chwilami z naszej szkoły, które miały miejsce podczas uroczystości ślubowania klas pierwszych dnia 27 października 2023 roku. Są to ważne momenty z życia szkoły, które wpisują się w naszą tradycję i są dowodem na to, jak ważni są dla nas nasi początkujący uczniowie i uczennice.

W dniu ślubowania, nasza szkoła miała zaszczyt gościć niezwykłych przyjaciół i wspierających nas partnerów. Obecność Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, Pani Bożeny Przybyszewskiej oraz Zastępcy Burmistrza Praga-Południe m.st. Warszawy, Pana Karola Kowalczyka, uczyniła to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym. Ich wsparcie i obecność były dla nas ogromnym zaszczytem.

W trakcie uroczystości pierwszoklasiści wypowiedzieli swoje urocze ślubowanie, które jest jednym z pierwszych kroków w ich szkolnej przygodzie. To wzruszający moment, kiedy dzieci składają obietnice, a my, dorośli, witamy ich serdecznie w naszej szkolnej społeczności.

Nie mogło oczywiście zabraknąć występów artystycznych klas pierwszych, które przygotowane były w tematyce morskich opowieści. Dzieci zaprezentowały się w sposób niezwykle kreatywny i barwny, co z pewnością wywołało uśmiech na twarzach wszystkich gości.

Ostatnia część uroczystości była pełna niespodzianek. Bańki mydlane unosiły się w powietrzu, tworząc magiczny nastrój, a poczęstunek sprawił, że atmosfera była jeszcze bardziej radosna.

Dziękujemy naszym gościom za udział w tym wyjątkowym dniu i za to, że byliście razem z nami, wspierając naszych początkujących uczniów i uczennice. Życzymy naszym pierwszoklasistom wiele radosnych chwil, sukcesów w nauce i niesamowitych przygód podczas ich szkolnej podróży!

Zachęcamy do zapoznania się z obszerną galerią zdjęć z tego wydarzenia. Wszystkie wykonała pani Paulina Latek-Przybylska z Rady Rodziców – serdecznie dziękujemy!! Pełna galeria zawierająca aż 380 fotografii jest do pobrania tutaj: https://1drv.ms/f/s!AiQ-sST5ApwTgt0yHxkvMepn0mJMUg?e=lZXl2g

Skip to content