Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
OgłoszeniaŻycie szkoły

Przekaż nam Talenciaka w akcji “Szkoły pełne talentów 2”!

Drodzy Państwo, już po raz drugi nasza szkoła bierze udział w akcji Lidla “Szkoły pełne talentów 2”. O co chodzi?

W dniach 01.09.2023 do 05.11.2023 zrób zakupy w LIDL za min. 50 zł (w tym przynajmniej 1 WARZYWO lub 1 OWOC). Przy kasie odbierz kupon – Talenciaka i przekaż go naszej szkole! W jaki sposób przekazać Talenciaka?

  • fizycznie w szkole do specjalnie przygotowanych pudełek z logo akcji – przy szatni, głównym wejściu lub na korytarzu WF
  • lub zeskanuj kod QR, który znajduje się na Talenciaku i wpisz w wyszukiwarkę SP 143 Warszawa
  • lub wejdź na stronę szkoly.lidl.pl i tam przepisz kod alfanumeryczny

Więcej informacji i regulamin konkursu: https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469#10117856

Szkoły mogą wymieniać Talenciaki na nagrody zamieszczone w katalogu. W tamtym roku dzięki Państwa pomocy udało nam się uzyskać drobne wyposażenie sali gimnastycznej. Mamy nadzieję, że w tym również uda nam się pozyskać fundusze na kolejny sprzęt sportowy, który jest na bieżąco eksploatowany. 

Koordynator: Ilona Mioduchowska

Skip to content