Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
KonkursySukcesy

Laureaci XX Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego

W naszej szkole pod opieką Pani Grażyny Winiarz odbyły się eliminacje do Konkursu Recytatorskiego. Brało w nich udział 20 uczniów z klas 1-3, którzy pod czujnym okiem fachowego Jury zaprezentowali swoje talenty. Jednak tylko pięcioro z nich mogło reprezentować szkołę na zewnątrz i podjąć rywalizację z uczniami z innych szkół. Było dużo tremy, jednak Melania z klasy 2c, Milena, Ola, Jaś i Małgosia z klasy 3c podjęli to wyzwanie. Wszyscy są zwycięzcami, bo sam udział jest już dużym sukcesem, jednak w gronie tych uczniów mamy Laureatów. Milena Woźniak z klasy 3c zajęła 2 miejsce w dzielnicy, a Małgorzata Wiesiołek zdobyła wyróżnienie. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i gratulujemy!

Skip to content