Bal Karnawałowy 2023 – Relacja

Dnia 3 lutego 2023 r. odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów z klas 4-8 zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Ostatni bal odbył się aż 3 lata temu, więc dzieci licznie stawiły się na imprezie w pięknych i często zaskakujących przebraniach. Zabawę rozpoczęto występem tanecznym uczennic z klasy 5a. Następnie były wspólne tańce z Panią Iloną Charkiewicz i Panem Tomaszem Plenznerem. Nad całością czuwali DJ Bracia. Konkurs na najlepsze przebranie wygrali: Aleksandra Mikołajczyk z klasy 4b, Kazik i Janek z klasy 6c oraz Jaśmina i Hania z klasy 8a. Dyplomy i drobne upominki ufundował Samorząd Uczniowski.

Dziękujemy wszystkim Nauczycielom, którzy pomogli w organizacji balu (wuefistom, wychowawcom, nauczycielom dyżurującym).

Dziękujemy Pani Magdzie Kotarze-Marmur za pomoc w zrobieniu plakatu.

Dziękujemy Rodzicom oraz Pracownikom szkoły 😊

Z wyrazami dozgonnego szacunku – Samorząd Uczniowski