Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
SzachyWydarzeniaŻycie szkoły

II Noworoczny Turniej Szachowy – podsumowanie

Dnia 14 stycznia 2023 r. odbył się szkolny turniej szachowy, w którym wzięło udział 20 zawodników. Turniej cieszył się dużą popularnością, bo każdy chciał się zmierzyć z jedną z najlepszych zawodniczek w Warszawie: Havą Loleą.

Po zaciętej rywalizacji, na podium stanęli:
I miejsce – Hava Lolea
II miejsce – Wiktor Kowalski
III miejsce – Jakub Malina

Pozostali uczestnicy: Mateusz Wcisło, Michał Pietrasiewicz, Gustaw Rejent, Michał Jasnorzewski, Henryk Szydlik, Tomasz Piotrowski, Filip Rejent, Mateusz Walenda, Gabrysia Zakrzewska, Aleksander Molak , Filip Malinowski, Tymon Kłoda, Juliusz Załuski, Filip Kapelko, Feliks Rejent, Weronika Godlewska.

Na szczególną pochwałę zasługują Nauczyciele – Tomasz Plenzner i Bogdan Rosiek, którzy dzielnie walczyli z młodszymi utytułowanymi zawodnikami.

Gratuluję wszystkim uczestnikom pięknej walki w przyjaznej atmosferze. Dziękuję Michałowi Pietrasiewiczowi za poprowadzenie turnieju. Turniej zorganizował Samorząd Uczniowski przy wsparciu Rady Rodziców. Zachęcamy do wpłat na Radę Rodziców, dzięki czemu organizowanych jest wiele atrakcji dla uczniów SP 143! 🙂

Ilona Charkiewicz-Waśko
opiekun SU

Skip to content