Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
KonkursyŻycie szkoły

Szkolne mikołajki 2022

Samorząd Uczniowski zorganizował wiele atrakcji z okazji Mikołajek. 6 grudnia każde dziecko w naszej szkole otrzymało od prawdziwego Mikołaja słodki upominek. Poza tym, w klasach dzieci wymieniały się prezentami. Większość szkolnej społeczności chodziła ubrana na czerwono, bądź z akcentami mikołajkowymi. Atmosferę świąteczną dopełniały świąteczne piosenki. Wisienką na torcie był konkurs na najciekawsze mikołajkowe klasowe zdjęcie. Jury w składzie uczniów z prezydium Samorządu Uczniowskiego oraz przedstawiciele trójek klasowych zdecydowali, że:

I miejsce zajęła klasa 8c ,

II miejsce zajęła klasa 5b,

III miejsce zajęła klasa 6c.

Do zwycięzców przyjedzie pizza ufundowana przez Radę Rodziców.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim, którzy angażują się w życie naszej szkoły! 🙂

Skip to content