Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Fundacja STEFANKAOgłoszenia

Kurs predyspozycji językowych dla szóstoklasistów

Test predyspozycji językowych jest organizowany w celu wyselekcjonowania najlepszych kandydatów do dwujęzycznych klas siódmych oraz do niektórych oddziałów dwujęzycznych w szkołach średnich (są to tzw. “klasy wstępne” bądź “klasy zerowe”, w których nacisk przez cały pierwszy rok kładziony jest na naukę języka).

Fundacja Stefanka rozpoczyna rekrutację na kurs przygotowujący do egzaminu predyspozycji językowych prowadzony przez Pracownię Z Oknem Na Świat. Kurs będzie się odbywał w soboty. Potrwa od 4 marca do 20 maja. W sumie 10 spotkań po półtorej godziny. Zajęcia będą się odbywały w soboty w godzinach:

  • Grupa I – 9:00-10:30
  • Grupa II – 10:45-12:15
  • Grupa III – 12:30-14:00

Liczebność grup od 8 do 12 osób.

Koszt zajęć wynosi 750 zł od osoby dla grupy 10 osobowej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapisów na https://fsw.systemzajeciowy.pl lub do kontaktu z koordynatorem fundacji Stefanka: koordynator.fundacja.stefanka@gmail.com.

Skip to content