Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
BibliotekaWydarzeniaŻycie szkoły

Spotkanie z Justyną Suchecką

Dzięki współpracy biblioteki szkolnej z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką przy ul. Gocławskiej 4 w Warszawie, w dniu 29 listopada 2022 r. uczniowie z klasy 8d mieli możliwość uczestnictwa w spotkaniu autorskim z p. Justyną Suchecką, autorką książek edukacyjnych poruszających problemy młodych ludzi pt. „Nie powiem ci, że wszystko będzie dobrze” oraz “Young power! 30 historii o tym, jak młodzi zmieniają świat”, która to książka znalazła się w finale plebiscytu na Książkę Roku 2020 portalu LubimyCzytac.pl, w kategorii Literatura Młodzieżowa. Otrzymała również nagrodę w XIX edycji konkursu „Świat przyjazny dziecku”, organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Młodzież z dużym zainteresowaniem słuchała pisarki oraz zadawała pytania dotyczące pracy pisarskiej.

Skip to content