Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
KonkursyPrace uczniówSukcesy

Sukcesy w konkursie plastyczno-ekologicznym

Mamy laureatów w XVI Dzielnicowym Konkursie Plastyczno-Ekologicznym „W tajemniczym świecie przyrody – EKO PATROL” organizowanym przez 4 Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Warszawie. Nagrodzono 8 uczniów naszej szkoły w różnych kategoriach wiekowych: Verbena Kurzątkowska – 1 miejsce, Aleksandra Korzeniecka – 2 miejsce, Nadia Jadczak – 2 miejsce, Piotr Pieniążek – 3 miejsce, Szymon Stefaniuk – 3 miejsce, Oliwia Łaszczewska – 3 miejsce, Barbara Zieleń – wyróżnienie, Szymon Cichocki – wyróżnienie.  GRATULUJEMY!!

Galeria prac online: http://www.opp4.waw.pl/konkursy/w-tajemniczym-swiecie-przyrody/1020-wernisa%C5%BC-xvi-dzielnicowego-konkursu-plastyczno-ekologicznego.html

Skip to content