Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
ProjektyWycieczki

Rajd ,,Las Młociński” – klasa 5B

Kolejny jesienny rajd terenowy za nami. Tym razem w ramach projektu edukacyjnego Akademia Nadwiślańska udaliśmy się do Lasu Młocińskiego. Zadaniem grup szkolnych było przejście wytyczonej trasy i rozwiązanie zdań do których odpowiedzi można było znaleźć w terenie. Uczniowie poznawali charakter użytku ekologicznego w tym miejscu, żyjące tu ptaki, owady i grzyby. Dodatkowo , można było zadbać o kondycję fizyczną, pokonując specjalną ścieżkę zdrowia. Finalnie wszystkie uczestniczące grupy, zebrały się na polanie rekreacyjnej na wspólnym ognisku z kiełbaskami. Porcja wiedzy i aktywności turystycznej to nie wszystko, liczyła się również integracja i dobra zabawa.
                                                  Do zobaczenia na następnej eskapadzie 😉

Skip to content