Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Wycieczki

Akademia Młodego Przyrodnika

„Akademia Młodego Przyrodnika” – wystartowała 😉 W dniu dzisiejszym reprezentacja klasy IVC przystąpiła do projektu edukacyjnego, biorąc udział w rajdzie terenowym. Impreza turystyczno-krajoznawcza przygotowana została przez Mazowiecki Oddział PTTK w Warszawie. Grupy uczniów z różnych szkół, miały za zadanie pokonać trasę o dł. ok. 7 km poprowadzoną w rejonie Pól Mokotowskich. Podczas rajdu na uczestników czekało wiele punktów kontrolnych, które mieli odszukać i odpowiedzieć na ukryte w tych miejscach pytania. Mimo, mrozu i silnego wiatru, chwil zwątpienia cała grupa dotarła na metę zlokalizowaną na obszarze Mauzoleum Żołnierzy Radzieckich. Wszyscy dzielnie znieśli trudy zimowego rajdu. Z rumieńcami na policzkach w godzinach popołudniowych wróciliśmy na Saską Kępę. Niebawem przed nami kolejne wyzwania. Zapraszamy do śledzenia relacji.
M. Wroniszewski.

 

Skip to content