Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
WydarzeniaŻycie szkoły

Dziękujemy za udział w pikniku wiosennym!

Piknik wiosenny już za nami! Bardzo się cieszymy, że wreszcie mogliśmy się tak tłumnie spotkać i spędzić wspólnie czas w tak miły sposób! Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tego wydarzenia – uczniom, rodzicom, opiekunom i nauczycielom, a także naszym przyjaciołom z Ukrainy! Szczególne podziękowania należą się pani Ilonie Charkiewicz-Waśko, która w heroiczny wręcz sposób pilnowała, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik i wszystkim koordynowała! Aby to wydarzenie zostało nam wszystkim w pamięci na dłużej, zapraszamy do obejrzenia zdjęć poniżej.

Autorzy zdjęć: Piotr Maj, Maciej Wroniszewski, Paulina Latek-Przybylska (dziękuję!)

Link do wszystkich poniższych zdjęć w wysokiej rozdzielczości (270 obrazów, 1,5 GB): KLIKNIJ TUTAJ

Skip to content