Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Ogłoszenia

Sprawdź ważność karty miejskiej swojego dziecka!

Szanowni Państwo, w związku z tym, iż 30 września br. wygasają uprawnienia do darmowych przejazdów komunikacją miejską uczniom klas IV oraz niektórym uczniom klas starszych, bardzo prosimy o sprawdzenie ważności kart miejskich Państwa dzieci.

Ważność Karty Ucznia można sprawdzić na stronie sprawdzkarte.wtp.waw.pl, podając 11-cyfrowy numer karty.

Proszę pamiętać, że za pośrednictwem szkoły nie realizujemy wniosków kart zagubionych. W takich przypadkach zapraszamy do dowolnego Punktu Obsługi Pasażerów ZTM w celu zablokowania zagubionej karty i wydania za opłatą duplikatu karty.

W celu usprawnienia operacji wymiany nośników oraz przedłużenia uprawnień, ZTM przygotował specjalny link https://kartaucznia.ztm.waw.pl/e9a1b5a5, dedykowany dla naszej Szkoły, za pomocą którego można złożyć wniosek o nową Kartę Ucznia.

Skip to content