Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Prace uczniówProjektyŻycie szkoły

Finał projektu “Formy podstawowe”

Projekt „Formy podstawowe” organizowany przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Nasza szkoła, jako jedna z 10 wybranych, brała udział w tym projekcie (przykłady TUTAJ i TUTAJ). Chętni uczniowie pod opieką Jolanty Majchrzyk, Magdaleny Kotary-Marmur i edukatorki MSN Marty Maliszewskiej od października 2021 działali na terenie szkoły (i otoczenia). Efekty można zobaczyć np. w naszej świetlicy.

A finał odbył się 25 kwietnia 2022 w Pawilonie nad Wisłą. Spotkali się przedstawiciele prawie wszystkich szkół biorących udział w tym przedsięwzięciu, aby zaprezentować, co udało się zrobić mimo trudnego czasu. Naszych uczniów reprezentowały Sahian Tobar Jaimes i Barbara Chmiel z klasy 6c. Było ciekawie, elegancko i inspirująco. A to jeszcze nie koniec. „Tajemnicze pudełko” zostało w szkole i można do niego sięgać nadal.

Skip to content