Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
KonkursySukcesy

Laureaci konkursu Instalogik 2021/22

Mamy ogromną przyjemność zawiadomić, że nasi uczniowie zostali laureatami III edycji Ogólnopolskiego Konkursu InstaLogik 2021/22.

  • Karolina Jeziorska – klasa 7D – Laureatka II miejsca. Drugi wynik w dzielnicy Warszawa Praga-Południe.
  • Leon Haniewicz – klasa 4A – Laureat II miejsca. Najlepszy wynik w dzielnicy Warszawa Praga-Południe.
  • Filip Kapelko – klasa 4A – Laureat III miejsca. Drugi wynik w dzielnicy Warszawa Praga-Południe.

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line. Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania z dowolnego komputera (również w domu). Konkurs organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli. Uzyskał też patronat Ministra Edukacji i Nauki oraz honorowy patronat Wydziału Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego.

Wszystkim Laureatom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! 🙂

Skip to content