Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Rada RodzicówSamorząd UczniowskiŻycie szkoły

Kiermasz przedświąteczny i Piknik wiosenny

W dniach 4 i 5 kwietnia odbył się w naszej szkole kiermasz, na którym sprzedawane były ciasta upieczone przez rodziców oraz piękne palmy wielkanocne zrobione przez uczniów naszej szkoły.

W kiermasz zaangażowani byli: Samorząd Uczniowski, Rada Rodziców, Pani Magda Wojnarowska.

Przedstawiciele SU i RR zagłosowali, że dochód z kiermaszu (niecałe 2000 zł) będzie przeznaczony na dofinansowanie wycieczek dzieciom, które schroniły się przed wojną w Ukrainie w Polsce i mają możliwość uczenia się w naszej szkole.

 

DZIĘKUJEMY CAŁEJ SPOŁECZNOŚCI SP 143: UCZNIOM, NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM , RODZICOM, KTÓRZY NIE ŻAŁOWALI PIENIĘDZY NA SZCZYTNY CEL. DZIĘKI TAKIEJ AKCJI WRACA NADZIEJA, ŻE JEDNAK NA ŚWIECIE JEST WIĘCEJ DOBRYCH LUDZI I WSZYSCY RAZEM MOŻEMY ZROBIĆ WIELE DOBREGO 😊

Następną okazją do spędzenia emocjonujących i radosnych chwil będzie Piknik, który organizuje dla naszej szkolnej społeczności Rada Rodziców. Impreza zaplanowana jest na maj. Do tego czasu połączmy nasze siły i zaplanujmy działania (klasy + wychowawcy). Niech każdy z nas da coś od siebie, żeby po tych wszystkich smutnych miesiącach, odbyła się kolejna akcja, która zbliży nas wszystkich do siebie i wywoła uśmiech na twarzach wszystkich naszych uczniów i nie tylko 😊

Zachęcam wszystkich rodziców do wpłat na konto Rady Rodziców, gdyż dzięki nim dokonuje się w naszej szkole mnóstwo działań, które wyróżniają nas wśród innych szkół.

 

 Życzymy, aby nadchodzące święta wielkanocne napełniły Wasze serca radością i nadzieją, a chwile spędzone w gronie najbliższych dodawały otuchy i pozwalały przezwyciężyć wszystkie trudności.

 SU

Skip to content