Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Fundacja STEFANKAOgłoszenia

Kurs programowania w ramach Fundacji Stefanka

Zapraszamy chętnych do zapisywania się na Kurs programowania prowadzony przez Macieja Klocka z Gigantów Programowania.

Kurs programowania prowadzony przez Pana Macieja Kloca to możliwość nauczenia się tworzenia własnych gier i programów w sposób ciekawy i zabawny. Szansa na rozwój zainteresowań i pasji, spędzanie wolnego czasu w sposób produktywny i mądry.

Dzieci będą uczone programowania między innymi w świecie Minecraft czy Scratch. W trakcie kursu uczniowie zgłębiają swoją wiedzą w zakresie edycji i modyfikacji gier przy użyciu różnych języków programowania, aplikacji i programów. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych metod nauczania uczniowie poznają tajniki tworzenia gier świetnie się przy tym bawiąc.

Mamy wolne miejsca na:

  • Zajęcia dla klas 4-6 poniedziałek o 14:45
  • Zajęcia dla klas 1-3 środa o 14:00 (nowa grupa)

Koszt zajęć 315 zł od osoby dla grupy 14 osobowej.

Planowanych jest 10 zajęć po półtorej godziny.

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem fundacji Stefanka na e-mail: koordynator.fundacja.stefanka@gmail.com

Skip to content