Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Fundacja STEFANKA

Początek zajęć krawieckich 5 marca!

Szanowni Państwo, dziękujemy za zapisy na warsztaty krawieckie. Pierwsze zajęcia odbędą się 5 marca o 15.00 – 17.00 na stołówce. Zajęcia będą się odbywały co 2 tydzień i trwały 2 godziny. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy pod tym linkiem.

Prowadząca – Iwona Warowna – posiada całkowite wyposażoną mobilną pracownię krawiecką: maszyny stebnówki, overlock, renderkę oraz wszelkie akcesoria krawieckie. Na jej autorskich warsztatach dzieci i młodzież szyją ubrania dla siebie, począwszy od najprostszych projektów, jak czapki, kominy przez T-shirty, spódniczki itd., a kończąc na bluzach z kapturkiem i suwakiem.
W dobie wzmożonej dbałości o środowisko, takie warsztaty przydadzą się każdemu! Prowadząca będzie miała ze sobą wszystkie materiały i przybory, więc zabieramy tylko dobry humor. 🙂
Profil prowadzącej na FB – www.facebook.com/sewingmachineMYLOVE

Do zobaczenia!

Skip to content