Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Prace uczniówProjektyŻycie szkoły

Projekt “Budowa człowieka”

Uczniowie z klasy 2c przez tydzień pracowali na projektem pt. ”Budowa człowieka”. Praca przebiegała bardzo sprawnie. Szukaliśmy pomysłów w różnych źródłach, dzieliliśmy się zadaniami i wymienialiśmy doświadczeniami. A po tygodniu? Tak, tak, wspaniała praca w grupach! Teraz już wiemy, jak zbudowany jest układ krwionośny, jak działa nasz mózg, jakie mamy narządy wewnętrzne, jak wygląda nasz szkielet i która kość jest w naszym ciele najmniejsza. A co na to nasze zmysły? Też wiemy, jak z nami współpracują. Wszystko to zaprezentowaliśmy Pani Dyrektor, która odwiedziła nas w klasie. Może ktoś z nas w przyszłości będzie lekarzem i tę wiedzę będzie mógł wykorzystać? Czas pokaże. To było ciekawe doświadczenie!

Skip to content