Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
Prace uczniówProjektyŻycie szkoły

Klub Odkrywców uczniów z klasy 2c już działa!

Mali Odkrywcy  z  klasy 2c witają Was,

Eksperymenty rozpocząć czas!

Dzisiaj doświadczać, poznawać będziemy,

 bo prawa nauki odkrywać chcemy!!!

 Oj, dużo się dzieje w tej klasie! Są  kontrolowane wybuchy lawy, sprawdzanie sił grawitacji, eksperyment przeprowadzony  przez Zosię pt” Wodna Tęcza”, przez Lenę” Tańcząca kukurydza”, Stasia ” Pychota”, przez Jula pt” Jak powstają gwiazdy? , Milenkę pt” Magiczne bąbelki” , „ Krysztalki soli,’ czy Olę pt” Musujący balon” . To dopiero początek!!! A najważniejsze ,że analizujemy  i wnioskujemy , tworzymy notatki z obserwacji  i wyjaśniamy obserwowane zjawiska wg procesu przyczynowo-skutkowego. Nauka poprzez zabawę to wspaniała sprawa! Zachęcamy!!!

Skip to content