Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
SportWydarzeniaŻycie szkoły

Mecz siatkówki klas ósmych

Dnia 7 czerwca odbył się pożegnalno-integracyjny mecz piłki siatkowej klasy 8a kontra 8d. Rywalizację sportową z sukcesem zakończyła klasa 8d.  Spotkanie o charakterze sportowym miało również inne cele. Nauczyciele i wychowawcy chcieli podziękować uczniom klas 8 za kilka lat współpracy oraz docenić pracę uczniów podczas nauczania zdalnego. Wszyscy dziś byli wygranymi i wyszli ze złotymi medalami.

Troje uczniów z klas 8 było uhonorowanych specjalnymi statuetkami za godne reprezentowanie barw SP nr 143 w zawodach sportowych. Byli nimi: Hanna Łubisz, Zofia Kudlicka i Bartosz Wróbel. Najbardziej wzruszającym momentem integracyjnego spotkania był Taniec Belgijski, który zatańczyli chętni Ósmoklasiści.

Organizatorami byli: Margo Orzechowska, Piotr Maj oraz Ilona Charkiewicz-Waśko. Dziękujemy Rodzicom za ufundowanie pamiątkowych medali dla uczniów. 🙂

Skip to content