Konkurs języka angielskiego “The Big Challenge 2021”

Drodzy Uczniowie! Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie języka angielskiego “The Big Challenge”! Konkurs ten jest przeznaczony dla uczniów klas 4-8 i kosztuje 12 zł. Pieniądze rodzice lub opiekunowie będą wpłacać po zamknięciu zapisów na specjalne konto – wpłaty gotówkowe NIE będą możliwe.

UWAGA – SZKOŁA PODSTAWOWA NR 143 W WARSZAWIE NIE JEST ORGANIZATOREM TEGO KONKURSU.
MY JEDYNIE ZACHĘCAMY NASZYCH UCZNIÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU!

“The Big Challenge” jest konkursem interaktywnym, który uczniowie rozwiązują na komputerze – w szkole lub w domu, zależnie od sytuacji epidemicznej. Składa się z 55 pytań, w tym także takich opartych na słuchaniu na zrozumieniem (w przeciwieństwie do wielu innych konkursów, które wymagają jedynie czytania).

Konkurs odbędzie się między 12 a 16 kwietnia 2021 – dokładny termin podamy później.

Tutaj można zobaczyć wersję demonstracyjną konkursu, by zapoznać się z jego przebiegiem: https://www.thebigchallenge.com/pl/teacher/demo-online/demo-online-intro/

W konkursie można zdobyć wiele atrakcyjnych nagród, a uczniowie z najlepszym wynikiem na każdym poziomie otrzymają medale! Ponadto każdy uczestnik otrzyma dyplom oraz plakat. Więcej o nagrodach tutaj: https://www.thebigchallenge.com/pl/student/prix/

Aby wziąć udział w konkursie, wypełnij poniższą ankietę najpóźniej do 5 marca 2021: https://forms.gle/4L2KY1CYfLkFTKrZ8

UWAGA – Aby móc wypełnić formularz, trzeba zalogować się na szkolne konto ucznia.

Skip to content